Vrouwenpower in Opera per Tutti
In het wekelijkse Opera per Tutti-concert in de Vondelkerk in Amsterdam voeren aanstaande donderdag (28/5) de vrouwen de boventoon. De gebruikelijke cast van vier zangers is uitgebreid met een extra sopraan.

Mylou Mazali en Fernand Bernadi tijdens een eerdere Opera per Tutti (foto: Roos Westhoff).
Opera per Tutti geeft iedere donderdag een concert met operafragmenten in de Vondelkerk in Amsterdam. Die fragmenten worden op laagdrempelige wijze ingeleid door artistiek leidster en tevens mezzosopraan Mylou Mazali.
Op 28 mei neemt een groep solisten met exotische namen het programma voor haar rekening. Naast Mazali zelf zijn dat de sopranen Tamara Obreskova en Laila Sbaïti, bariton Sinan Viral en bas Fernand Bernadi. Op de piano begeleidt Alexander Kouznetsov.
De Franse bas Fernand Bernadi maakte tijdens een eerder aflevering van Opera per Tutti al indruk – en dan vooral met zijn knotsgekke acteerkunsten. Ook Sinan Vural trad eerder op in de Amsterdamse kerk.
Laila Sbaïti heeft de Dutch National Opera Academy – waar Oper per Tutti mee samenwerkt – doorlopen en heeft daarna nog lesgehad van allerlei topsolisten, waaronder Nelly Miricioiu en dirigent Ed Spanjaard. Ook maakte ze in 2007 deel uit van het opleidingprogramma van het prestigieuze Festival d’Aix-en-Provence.
Op het programma van deze editie van Opera per Tutti staan stukken van Mozart, Puccini, Ponchielli, Rossini, Verdi, Donizetti en Tsjaikovski, met onder meer klassiekers uit La Traviata, Don Giovanni en Madama Butterfly.
Opera per Tutti begint om 20.15 uur. De kassa is vanaf 19.30 uur open. Meer informatie: www.operapertutti.nl.
door Jordi Kooiman
Lees ook:
- Opera per Tutti geeft Frans concert
Een bijna volledig Franse cast zal donderdag 15 april het wekelijkse concert van Opera per Tutti in de Vondelkerk in Amsterdam verzorgen. Ook het repertoire is volledig Frans, met fragmenten uit onder meer Werther en Faust.... [...] - Jong talent bij Opera per Tutti
Vijf in plaats van vier solisten en het nodige jong talent, dat staat aanstaande donderdag (12/3) op het programma bij Opera per Tutti in de Vondelkerk in Amsterdam. De operafragmenten variëren van vier verschillende Verdi-opera’s tot Le Nozze di Figaro. ... [...] - Opera per Tutti blijft leuk
Vier solisten en een bonte verzameling van operafragmenten: iedere week geeft Opera per Tutti volgens hetzelfde recept een concert. Elke week hetzelfde, gaat dat niet vervelen? Absoluut niet. De solisten zingen met zoveel charme dat je, ook als je vaker bent geweest, een zeer plezierige avond beleeft.... [...] - Zware stemmen in Opera per Tutti
Opera per Tutti gaat donderdag in de Vondelkerk in Amsterdam voor een avondje zwaardere stemmen. Met een mezzo, bariton en bas in het solistenkwartet zullen er vooral operafragmenten voor het lage register klinken.... [...] - Een Italiaanse Opera per Tutti
Opera per Tutti hangt in het programma van deze week duidelijk de Italiaanse vlag buiten. Aanstaande donderdag (14/5) zwaait het trio Rossini, Verdi, Puccini de scepter in de Vondelkerk in Amsterdam.... [...]




Laden...

Graag info
Laat uw reactie achter!