Opera Familia brengt eerste album uit
Onder de titel il Canto heeft Opera Familia zijn eerste album uitgebracht. Opera Familia bestaat uit drie zangers, tevens gezinsleden. Het trio stond deze zomer in de finale van Holland’s Got Talent.
Opera Familia wordt gevormd door sopraan Belinda Vermeer, haar moeder mezzosopraan Carla van der Veldt en haar pleegvader Paul van der Veldt. Ze kregen bekendheid tijdens de tv-show Holland’s Got Talent afgelopen zomer, waar ze de finale bereikten.
Na de finale kregen de drie een contract aangeboden bij Sony Music. Voor dat label maakten ze il Canto. Op het album staan aria’s en songs als ‘Because we believe’, ‘Ave Maria’ en ‘Caruso’. Ook is er een cross-over versie gemaakt van ‘Nessun Dorma’, de bekende aria uit Turandot van Puccini.
Het album van Opera Familia ligt al in de winkels, maar wordt op 8 december officieel gepresenteerd tijdens het eerste concert van een reeks Warme Winter Concerten die het trio zal geven.
Zie voor meer informatie de website van Opera Familia.
Hieronder het finale-optreden van Opera Familia in Holland’s Got Talent.
door Jordi Kooiman
Lees ook:
- Bartoli wijdt nieuw album aan castraten
Waarschijnlijk de moeilijkste muziek die ik ooit opgenomen heb.” Zo betitelt Cecilia Bartoli haar nieuwe album Sacrificium, dat in oktober uitkomt. De diva wijdde het album aan de duizenden jongetjes die in vroegere tijden gecastreerd werden in de hoop op een succes als zanger.... [...] - Stoyanova imponeert met Slavisch album
Afgelopen zomer imponeerde Krassimira Stoyanova het Amsterdamse publiek in haar roldebuut als Tatjana in Jevgeni Onjegin. Nu imponeert ze met een Slavisch album bij Orfeo. Op de cd laat ze met Tatjana en vele andere rollen horen wat een magnifiek instrument ze tot haar beschikking heeft.... [...] - Schrott haalt hart op met tango-album
Erwin Schrott is zijn verbintenis met Sony op zeer persoonlijke wijze begonnen: de bas-bariton uit Uruguay introduceert zich met een tango-album, de muziek van zijn hart. Het is een warmbloedige, sensuele stap buiten de gebruikelijke operapaden.... [...] - Arthaus/TDK brengt veel opera op Blu-Ray
Vandaag (29/9) hebben de labels Arthaus Musik en TDK zes operatitels op de Nederlandse markt gebracht. Daaronder een wereldpremière op dvd van Puccini’s Edgar. Opvallend is dat veel uitgaven op Blu-Ray zijn verschenen. De opvolger van de dvd wint terrein.... [...] - Stutzmann maakt gelikt Vivaldi-album
Nathalie Stutzmann heeft de Vivaldi-discografie verrijkt met een fris en vlot album. Niet alleen haar unieke contra-alt overtuigt, ook de manier waarop ze leiding geeft aan haar ensemble Orfeo 55 verdient veel lof. De oude Italiaanse maestro komt springlevend voor de dag.... [...]



Leuk hoor, echt waar, maar ik vind het super irritant dat nu heel veel mensen denken dat dit opera is! ALtijd als ik met mensen over opera praat beginnen ze over Sarah Brightman en Andrea Brocelli. Daar zal Opera Familia nu ook wel bijkomen, hahaha. Beetje jammer dat opera zo bekend staat bij het grote publiek.
Geef mij maar de Familia Pondman!
Nou, heb respect voor de familie Pondman dat ze zoveel werken, maar als ze zingen krijg ik spontaan pijn aan mn stembanden. Ik vind het ontzettend geforceerd klinken. Maar wie weet veroveren ze straks de operawereld.
GRAAG MAIL ALSU IN DE BUURT VAN ULVENNHOUT OF BREDA BENT
Zo houden sommige sinterklaasrijmelaars zich voor echte dichters,
Spen. Nou èn?
Het maakt voor mij zoverre uit dat veel mensen dus een verkeerd beeld van opera hebben. Wat het naar mijn mening niet goed doet.
Allereerst,Spen: mijn excuses voor mijn – vind ik teruglezend -
nogal bitse reactie op de door u ge-uite irritatie!
Vervolgens: me dunkt,”het grote publiek” heeft zich de laatste
tijd toch langzamerhand wel een beeld van opera kunnen vormen:
Spanga, Soestdijk, enz.; massale opvoeringen in stadions en de
RAI; big screens in de open lucht; Brava, Mezzo, bioscoop…
Tenslotte: de zich operaliefhebber noemenden laten zich in zeer
diverse categorieën indelen! En,om uw woorden te citeren: wie
weet veroveren ze straks de operawereld..
Laat uw reactie achter!
Opera Magazine Podcast
Opera voor Beginners
Nieuwsbrief
Kalender
Archief
Meest recente berichten
Video
Recente reacties
Meest besproken
Meest gelezen